Notes (0)
Do wynajęcia powierzchnia handlowo – usługowa na parterze kamienicy w centrum Świnoujścia. Na powierzchnię 120 m2 składa się duża sala sprzedaży, pomieszczenia socjalne i WC.   Duże witryny wychodzą na ulice o dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego Na podłogach terakota, ściany gładzone, malowane, sufity podwieszane z oświetleniem rastrowym. W lokalu rozprowadzona klimatyzacja, instalacja alarmowa oraz sieć teleinformatyczna. Przeznaczenie lokalu handlowo-usługowe, gastronomiczne bądź inne. W sąsiedztwie funkcjonują lokale handlowe i usługowe wielu branż. Przed lokalem ogólnodostępne miejsca parkingowe. Rozpoznawalne miejsce, duży ruch pieszych i samochodów. Do ceny najmu należy doliczyć VAT. Dodatkowe opłaty: czynsz do Wspólnoty, media i energia elektryczna. Wymagana kaucja.

Każdy zainteresowany zakupem nieruchomości z naszej bazy ofert ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Współpracując z największym brokerem kredytowym na rynku polskim możemy sprawdzić dla Państwa zdolność kredytową w ponad 20 bankach. O szczegóły proszę pytać agenta odpowiedzialnego za to ogłoszenie.

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

POTRZEBUJESZ PILNIE GOTÓWKI? SPIESZY SIĘ TOBIE Z SPRZEDAŻĄ MIESZKANIA? - MOŻEMY TWOJE MIESZKANIE KUPIĆ ZA GOTÓWKĘ!

ELITE nieruchomości

tel. 91 817 17 17

tel. 91 817 17 17

tel. 91 817 17 17

zainteresowania@elite.nieruchomosci.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
7 200
Lokale na Wynajem
nr. oferty 364801
Cena
7 200 zł
Cena za m2
60 zł
Miejscowość
Świnoujście
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Stan prawny
Własność
Rok budowy
2000
Powierzchnia
120 m2
Dodatkowe
Klimatyzacja
Wyświetleń
582

Chcesz otrzymywać podobne oferty?

Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail o nowych ogłoszeniach w wybranych kryteriach wyszukiwania

© 2021 Elite Nieruchomości Szczecin Prawobrzeże - Szczecin, Bukowe, Majowe, Zdroje, Dąbie, Podjuchy, Płonia, Kijewo, Kliniska Wilekie, Załom