Notes (0)

Kontakt

ELITE NIERUCHOMOŚCI
PRAWOBRZEŻE
 
Siedziba główna - Cukrowa Office
ul. Kwiatkowskiego 1/3B, Szczecin 71-004
Telefon: 91 817 17 17

 

 

English : +48 517 624 813

Deutsch: +48 512 054 011

 E-mail: biuro@elite.nieruchomosci.pl

 Stronahttp://mieszkaniaprawobrzeze.pl

Godziny pracy

  Poniedziałek - Piątek: 9 - 17
Sobota: 10-14

 

Nasi agenci

 

 

Paulina Makowska (właściciel)

paulina@elite.nieruchomosci.pl

797 550 646

Licencja nr 24608

Natalia Jarosz

nataliajarosz@elite.nieruchomosci.pl

797 851 393

Licencja nr 25611

Ewelina Rojkowska

ewelina@elite.nieruchomosci.pl

517 624 813

Licencja nr 24924

Marta Gołębiowska

marta@elite.nieruchomosci.pl

500 866 161

Licencja nr 27288

Eliasz Goździk

eliasz@elite.nieruchomosci.pl

500 308 570

Licencja nr 14017

Natalia Rogala

natalia@elite.nieruchomosci.pl

500 308 978

Licencja nr 27237

Beata Dorenda

beata@elite.nieruchomosci.pl

514 214 380

Licencja nr 27419

Piotr Byzdra

piotr@elite.nieruchomosci.pl

500 358 321

Licencja nr 27249

Agnieszka Nocoń

agnieszkanocon@elite.nieruchomosci.pl

797 424 943

Licencja nr 27243

Paulina Wittig

paulinawittig@elite.nieruchomosci.pl

797 347 675

Licencja nr 26625

Justyna Mączyńska

justyna@elite.nieruchomosci.pl

505 284 034

Licencja nr 18707

Izabela Bogacka

izabela@elite.nieruchomosci.pl

512 054 011

Licencja nr 24847

Joanna Okoniewska

joanna@elite.nieruchomosci.pl

690 278 089

Licencja nr 28265

Andrzej Rojkowski

andrzej@elite.nieruchomosci.pl

91 8171717

Licencja nr 27917

Krzysztof Makowski (właściciel)

krzysztof@elite.nieruchomosci.pl

502 424 064

Licencja nr 9358

 

© 2022 Elite Nieruchomości Szczecin Prawobrzeże - Szczecin, Bukowe, Majowe, Zdroje, Dąbie, Podjuchy, Płonia, Kijewo, Kliniska Wilekie, Załom