Notes (0)

Kontakt

ELITE NIERUCHOMOŚCI
PRAWOBRZEŻE
 
Siedziba główna - Cukrowa Office
ul. Kwiatkowskiego 1/3B, Szczecin 71-004
Telefon: 91 817 17 17

 

Oddział II

ul. Witkiewicza 45E, Szczecin 71-123

Telefon91 817 17 17

 

English : +48 517 624 813

Deutsch: +48 512 054 011

 E-mail: biuro@elite.nieruchomosci.pl

 Stronahttp://mieszkaniaprawobrzeze.pl

Godziny pracy

  Poniedziałek - Piątek: 9 - 17
Sobota: 10-14

 

Nasi agenci

 

 

Paulina Makowska (właściciel)

paulina@elite.nieruchomosci.pl

797 550 646

Licencja nr 24608

Natalia Jarosz

nataliajarosz@elite.nieruchomosci.pl

797 851 393

Licencja nr 25611

Ewelina Rojkowska

ewelina@elite.nieruchomosci.pl

517 624 813

Licencja nr 24924

Marta Gołębiowska
Adriana Karnicka
Eliasz Goździk

eliasz@elite.nieruchomosci.pl

500 308 570

Licencja nr 14017

Natalia Rogala
Beata Dorenda
Piotr Byzdra
Agnieszka Nocoń
Paulina Wittig

paulinawittig@elite.nieruchomosci.pl

797 347 675

Licencja nr 26625

Justyna Mączyńska

justyna@elite.nieruchomosci.pl

505 284 034

Licencja nr 18707

Izabela Bogacka

izabela@elite.nieruchomosci.pl

512 054 011

Licencja nr 24847

Krzysztof Makowski (właściciel)

krzysztof@elite.nieruchomosci.pl

502424064

Licencja nr 9358

 

© 2021 Elite Nieruchomości Szczecin Prawobrzeże - Szczecin, Bukowe, Majowe, Zdroje, Dąbie, Podjuchy, Płonia, Kijewo, Kliniska Wilekie, Załom