Super miejsce na Twój interes w doskonałej lokalizacji!
Nowoczesny i przestronny lokal o pow. 90,8 m2 położony jest na parterze apartamentowca (Osiedle Centrum) z dwoma niezależnymi wejściami od strony ulicy Szczecińskiej.
Lokal nowocześnie wykończony idealnie się nadaję pod działalność usługową bądź handlową. W lokalu rekuperacja oraz system alarmowy.
Dodatkowo do lokalu przynależy miejsce parkingowe w garażu bezpośrednio przy lokalu oraz parking ogólnodostępny.
Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.
Preferowany najem długoterminowy, wymagana kaucja zabezpieczająca.
Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem oferty, w celu uzyskania większej ilości informacji proszę o kontakt telefoniczny.
Każdy zainteresowany zakupem nieruchomości z naszej bazy ofert ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Współpracując z największym brokerem kredytowym na rynku polskim możemy sprawdzić dla Państwa zdolność kredytową w ponad 20 bankach. O szczegóły proszę pytać agenta odpowiedzialnego za to ogłoszenie.
Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).
POTRZEBUJESZ PILNIE GOTÓWKI? SPIESZY SIĘ TOBIE Z SPRZEDAŻĄ MIESZKANIA? - MOŻEMY TWOJE MIESZKANIE KUPIĆ ZA GOTÓWKĘ!
Chcesz otrzymywać podobne oferty?
Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail o nowych ogłoszeniach w wybranych kryteriach wyszukiwania






