Notes (0)
Przedstawiam interesującą ofertę mieszkania zlokalizowanego przy ul. Dmowskiego w dzielnicy Szczecin-Żydowce. Mieszkanie położone jest na wyższym parterze 2-piętrowego budynku.
Oferta obejmuje własność mieszkania 4 pokojowego o powierzchni prawie 80 m2 oraz dodatkowo 31 m2, obejmujące dwupoziomową część, powstałą w wyniku rozbudowy mieszkania w 2012 r. Dobudowana część, zajmująca 2 pokoje z aneksem kuchennym i łazienką posiada wejście z mieszkania, jak również odrębne wejście z zewnątrz. Pokój na piętrze ma balkon, z kolei na parterze mamy wyjście na ogrodzony taras od strony podwórka. Centralną częścią mieszkania jest salon z dekoracyjnym kominkiem i przejściem do kuchni. Ponadto na parterze mamy do dyspozycji jeszcze 2 pokoje, łazienkę i przedpokój, czyli łącznie prawie 111 m2. Wszystkie pomieszczenia są dobrze doświetlone dzięki wielu oknom. 

Pozostałe zalety nieruchomości to:
- zamontowane rolety antywłamaniowe we wszystkich oknach parteru sterowane pilotem, a na poddaszu rolety przeciwsłoneczne,
- ocieplenie ścian od zewnątrz również w części klatki schodowej,
- wymienione instalacje: elektryczna i wodno-kanalizacyjna, nowy dach i orynnowanie, izolacja fundamentów budynku,
- funkcjonalne zabudowy w szafy w przedpokoju i pokojach,
- piwnica 13 m2 wyłożona terakotą i płytkami, w której jest piec gazowy Vaillant oraz alternatywnie piec na ekogroszek, zasobnik ciepłej wody i podłączona pralka, dzięki czemu pomieszczenie służy również jako pralnia i suszarnia,
- przynależna komórka 10 m2 położona w ciągu komórek w budynku obok bloku od strony podwórka.

W bezpośrednim sąsiedztwie budynku są 2 działki rekreacyjne dzierżawione od ZBiLK. Na jednej z nich jest garaż murowany z kanałem i częścią gospodarczą, miejsce parkingowe na drugie auto, murowany grill i oczko wodne, na drugiej garaż blaszany i pergola. Obie działki mają dostęp do wody i energii elektrycznej, są miejscem, gdzie można uprawiać warzywa, grillować i wypoczywać. Po nabyciu mieszkania możliwa jest cesja umów dzierżawy obu działek.

Koszty utrzymania nieruchomości: czynsz za mieszkanie i "dobudówkę" wynosi 755 zł miesięcznie, dzierżawa działek 240 zł.

W bezpośrednim otoczeniu dostępne są sklepy (Żabka, Dino, Biedronka), apteka, przychodnia, Park Wszystkich Dzieci, Amfiteatr Żydowce, szkoła podstawowa, nowy dworzec Szczecin Podjuchy (1,2 km). Blisko budynku zlokalizowany jest przystanek linii autobusowych 64 i 66.

Oferta idealna dla dużej lub wielopokoleniowej rodziny. Serdecznie zapraszam na prezentację.

Każdy zainteresowany zakupem nieruchomości z naszej bazy ofert ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Współpracując z największym brokerem kredytowym na rynku polskim możemy sprawdzić dla Państwa zdolność kredytową w ponad 20 bankach. O szczegóły proszę pytać agenta odpowiedzialnego za to ogłoszenie.

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

POTRZEBUJESZ PILNIE GOTÓWKI? SPIESZY SIĘ TOBIE Z SPRZEDAŻĄ MIESZKANIA? - MOŻEMY TWOJE MIESZKANIE KUPIĆ ZA GOTÓWKĘ!

ELITE nieruchomości

tel. 91 817 17 17

tel. 91 817 17 17

tel. 91 817 17 17

zainteresowania@elite.nieruchomosci.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
538 000 Do zamieszkania
Mieszkania na Sprzedaż
nr. oferty 403215
Cena
538 000 zł
Cena za m2
4 846 zł
Miejscowość
Szczecin, Żydowce
Rodzaj budynku
Niski blok
Stan prawny
Własność
Rok budowy
1930
Powierzchnia
111 m2
Standard
Do zamieszkania
Liczba pokoi
5
Typ kuchni
Otwarta
Dodatkowe
Garaż, Piwnica, Komórka
Wyświetleń
186

Chcesz otrzymywać podobne oferty?

Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail o nowych ogłoszeniach w wybranych kryteriach wyszukiwania

© 2022 Elite Nieruchomości Szczecin Prawobrzeże - Szczecin, Bukowe, Majowe, Zdroje, Dąbie, Podjuchy, Płonia, Kijewo, Kliniska Wilekie, Załom