Notes (0)
Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na os. Bukowym w prawobrzeżnej części Szczecina. Osiedle znajduje się na skraju Puszczy Bukowej, która stanowi wyjątkowe miejsce wypoczynku i rekreacji. Lokal znajduje się w niskim budynku na parterze. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone. Duży pokój z balkonem z wyjściem do małego ogródka, sypialnia z łóżkiem oraz szafą, kuchnia w zabudowie ze sprzętem AGD, oraz wyposażeniem kuchennym, łazienka z wanną, spory przedpokój. Meble w cenie nirruchomości. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się szkoła, przedszkole, liczne sklepy oraz ośrodek zdrowia i szpital, miejsce jest dobrze skomunikowane. Zapraszam na prezentację.

Każdy zainteresowany zakupem nieruchomości z naszej bazy ofert ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Współpracując z największym brokerem kredytowym na rynku polskim możemy sprawdzić dla Państwa zdolność kredytową w ponad 20 bankach. O szczegóły proszę pytać agenta odpowiedzialnego za to ogłoszenie.

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

POTRZEBUJESZ PILNIE GOTÓWKI? SPIESZY SIĘ TOBIE Z SPRZEDAŻĄ MIESZKANIA? - MOŻEMY TWOJE MIESZKANIE KUPIĆ ZA GOTÓWKĘ!

ELITE nieruchomości

tel. 91 817 17 17

tel. 91 817 17 17

tel. 91 817 17 17

zainteresowania@elite.nieruchomosci.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
500 000 Bardzo dobry
Mieszkania na Sprzedaż
nr. oferty 410278
Cena
500 000 zł
Cena za m2
9 259 zł
Miejscowość
Szczecin, os. Bukowe
Rodzaj budynku
Niski blok
Stan prawny
Własność
Rok budowy
1995
Powierzchnia
54 m2
Standard
Bardzo dobry
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Z oknem
Dodatkowe
Ogród, Piwnica
Wyświetleń
63

Chcesz otrzymywać podobne oferty?

Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail o nowych ogłoszeniach w wybranych kryteriach wyszukiwania

© 2023 Elite Nieruchomości Szczecin Prawobrzeże - Szczecin, Bukowe, Majowe, Zdroje, Dąbie, Podjuchy, Płonia, Kijewo, Kliniska Wilekie, Załom