Notes (0)

Wybrana oferta jest zawieszona, skontaktuj się z nami.

Lokal biurowy o powierzchni 52m2, położony na parterze w budynku biurowym z 2021r.   w Dąbiu. Lokal w stanie deweloperskim. Lokal przeznaczony jest na cele handlowe, biurowe lub gabinety medyczne (wysokość pomieszczeń 3m).   Stolarka okienna aluminiowa. W skład lokalu wchodzi: sala z witrynami, pomieszczenie gospodarcze oraz toaleta.    Możliwość dowolnej aranżacji wnętrza przez najemcę, częściowo przez właściciela. Wydana decyzja o pozwoleniu na użytkowanie.   Indywidualne opomiarowanie: prąd, zimna woda, ciepła woda miejska, ogrzewanie miejskie, światłowód. Możliwość parkowania 2 samochodów w cenie.   Cena netto, do negocjacji, plus 23% Vat. Kaucja w wysokości podwójnego czynszu najmu, prowizja biura. Zapraszam na prezentację.

Każdy zainteresowany zakupem nieruchomości z naszej bazy ofert ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Współpracując z największym brokerem kredytowym na rynku polskim możemy sprawdzić dla Państwa zdolność kredytową w ponad 20 bankach. O szczegóły proszę pytać agenta odpowiedzialnego za to ogłoszenie.

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

POTRZEBUJESZ PILNIE GOTÓWKI? SPIESZY SIĘ TOBIE Z SPRZEDAŻĄ MIESZKANIA? - MOŻEMY TWOJE MIESZKANIE KUPIĆ ZA GOTÓWKĘ!

3 500
Lokale na Wynajem
nr. oferty 411748
Cena
3 500 zł
Cena za m2
67 zł
Miejscowość
Szczecin, Dąbie
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Stan prawny
Własność
Rok budowy
2021
Powierzchnia
52 m2
Liczba pokoi
1
Dodatkowe
Parking naziemny
Wyświetleń
191

Chcesz otrzymywać podobne oferty?

Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail o nowych ogłoszeniach w wybranych kryteriach wyszukiwania

© 2024 Elite Nieruchomości Szczecin Prawobrzeże - Szczecin, Bukowe, Majowe, Zdroje, Dąbie, Podjuchy, Płonia, Kijewo, Kliniska Wilekie, Załom