Notes (0)

Wybrana oferta jest zawieszona, skontaktuj się z nami.

Do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 40m2. Lokal znajduje się   przyziemiu. Składa się on z ok. 32m2 otwartej przestrzeni, wc z prysznicem i garderoby. Wysokość 2,5m. Lokal posiada dostęp światła dziennego poprzez okno i luxfery.   Został on świeżo odremontowany.   Ściany malowane, na podłodze terakota i wykładzina. Wygospodarowano aneks kuchenny. Ogrzewanie miejskie.   Dodatkowe płatności: 750zł czynsz plus prąd,ogrzewanie wg wskazań liczników. Znajduje się on w centrum. Lokal idealny na usługi.
S...

Każdy zainteresowany zakupem nieruchomości z naszej bazy ofert ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Współpracując z największym brokerem kredytowym na rynku polskim możemy sprawdzić dla Państwa zdolność kredytową w ponad 20 bankach. O szczegóły proszę pytać agenta odpowiedzialnego za to ogłoszenie.

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

POTRZEBUJESZ PILNIE GOTÓWKI? SPIESZY SIĘ TOBIE Z SPRZEDAŻĄ MIESZKANIA? - MOŻEMY TWOJE MIESZKANIE KUPIĆ ZA GOTÓWKĘ!

1 800
Lokale na Wynajem
nr. oferty 419483
Cena
1 800 zł
Cena za m2
32 zł
Miejscowość
Szczecin, Dąbie
Rodzaj budynku
Inny
Stan prawny
Własność
Rok budowy
1980
Powierzchnia
40 m2
Piętro
-1
Liczba pokoi
1
Wyświetleń
40

Chcesz otrzymywać podobne oferty?

Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail o nowych ogłoszeniach w wybranych kryteriach wyszukiwania

© 2024 Elite Nieruchomości Szczecin Prawobrzeże - Szczecin, Bukowe, Majowe, Zdroje, Dąbie, Podjuchy, Płonia, Kijewo, Kliniska Wilekie, Załom