Notes (0)
Zachęcam do zapoznania się z propozycją dotyczącą wynajmu przestronnej przestrzeni o powierzchni 36 m2, zaprojektowanej do różnorodnych zastosowań biurowych   i magazynowych. Miejsce to usytuowane jest w spokojnej dzielnicy Dąbia. W budynku znajduje się wiele firm, które prowadzą zarówno działalność biurową, handlową oraz magazynową. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze. Budynek jest całodobowa dozorowany i posiada dwa niezależne wejścia od ulicy. Bramy na noc są zamykane.

Biuro klimatyzowane i ogrzewane poprzez pompę ciepła. Dostęp do linii telefonicznych i faksowych oraz szybkich łączy internetowych. Opłaty za zużycie energii elektrycznej naliczane są według wskazań podlicznika i rozliczane raz w miesiącu. Wystawiana jest faktura dla każdego biura osobno.

Opłata za wodę i wywóz śmieci wliczona jest w w wysokość czynszu.

Dużym atutem jest szybki dojazd do miasta oraz   autostrady A6.

Serdecznie zapraszam na prezentację.

Każdy zainteresowany zakupem nieruchomości z naszej bazy ofert ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Współpracując z największym brokerem kredytowym na rynku polskim możemy sprawdzić dla Państwa zdolność kredytową w ponad 20 bankach. O szczegóły proszę pytać agenta odpowiedzialnego za to ogłoszenie.

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

POTRZEBUJESZ PILNIE GOTÓWKI? SPIESZY SIĘ TOBIE Z SPRZEDAŻĄ MIESZKANIA? - MOŻEMY TWOJE MIESZKANIE KUPIĆ ZA GOTÓWKĘ!

ELITE nieruchomości

tel. 91 817 17 17

tel. 91 817 17 17

tel. 91 817 17 17

zainteresowania@elite.nieruchomosci.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
1 300
Lokale na Wynajem
nr. oferty 418305
Cena
1 300 zł
Cena za m2
36 zł
Miejscowość
Szczecin, Dąbie
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Stan prawny
Własność
Rok budowy
1980
Powierzchnia
36 m2
Piętro
1
Liczba pokoi
1
Dodatkowe
Parking naziemny, Internet, Klimatyzacja
Wyświetleń
108

Chcesz otrzymywać podobne oferty?

Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail o nowych ogłoszeniach w wybranych kryteriach wyszukiwania

© 2024 Elite Nieruchomości Szczecin Prawobrzeże - Szczecin, Bukowe, Majowe, Zdroje, Dąbie, Podjuchy, Płonia, Kijewo, Kliniska Wilekie, Załom