Notes (0)

Wybrana oferta jest zawieszona, skontaktuj się z nami.

Na sprzedaż kawalerka 31m2 z wydzielonym drugim pokojem i osobną kuchnią.
Mieszkanie znajduje się przy ulicy Jasnej na prawobrzeżu, gdzie jest bardzo dobry dostęp do szkoły, przychodni, sklepów, ryneczku warzywnego czy też urzędu i banku, wszędzie można dotrzeć na piechotę w ciągu pięciu minut.
Mieszkanie jest położone na parterze gdzie 2 lata temu był przeprowadzony kapitalny remont wraz z wymianą instalacji wodnej i elektrycznej.

Uwaga mieszkanie będzie wydane nowemu właścicielowi do pół roku ze względu na zakup innej nieruchomości przez obecnego właścicela mieszkania.

POMAGAMY W UZYSKANIU ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ

Z miłą chęcią udzielę Państwu więcej informacji na temat tej nieruchomości. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

------------------------------------------------------------------------
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Każdy zainteresowany zakupem nieruchomości z naszej bazy ofert ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Współpracując z największym brokerem kredytowym na rynku polskim możemy sprawdzić dla Państwa zdolność kredytową w ponad 20 bankach. O szczegóły proszę pytać agenta odpowiedzialnego za to ogłoszenie.

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

POTRZEBUJESZ PILNIE GOTÓWKI? SPIESZY SIĘ TOBIE Z SPRZEDAŻĄ MIESZKANIA? - MOŻEMY TWOJE MIESZKANIE KUPIĆ ZA GOTÓWKĘ!

425 000 Dobry
Mieszkania na Sprzedaż
nr. oferty 421638
Cena
425 000 zł
Cena za m2
13 709 zł
Miejscowość
Szczecin, os. Słoneczne
Rodzaj budynku
Niski blok
Stan prawny
Własność
Rok budowy
1982
Powierzchnia
31 m2
Standard
Dobry
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Z oknem
Dodatkowe
Winda, Piwnica
Wyświetleń
123

Chcesz otrzymywać podobne oferty?

Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail o nowych ogłoszeniach w wybranych kryteriach wyszukiwania

© 2024 Elite Nieruchomości Szczecin Prawobrzeże - Szczecin, Bukowe, Majowe, Zdroje, Dąbie, Podjuchy, Płonia, Kijewo, Kliniska Wilekie, Załom