Notes (0)

Wybrana oferta jest zawieszona, skontaktuj się z nami.

Do wynajęcia obiekt znajdujący w Dąbiu, o powierzchni całkowitej około 200 mkw (hala główna ok. 100 m2 ). Czynsz najmu wynosi 4700 NETTO ( plus VAT), opłaty dodatkowe to: prąd /siła/, zużycie wody, ogrzewanie. Działka jest ogrodzona, brama wjazdowa o wymiarach 280 x310. Wysokość pomieszczeń ok. 3,3m. Nieruchomość jest ocieplona i w całości ogrzewana (ogrzewanie gazowe). Standard nieruchomości jest bardzo dobry, ściany malowane, terakota na podłogach. Toaleta, zaplecze socjalne, pomieszczenia biurowe ok. 40m2. Budynek przeznaczony jest na niewielką hurtownię ( sklep ) spożywczy lub przemysłowy oraz na warsztat o nieuciążliwym profilu produkcji. Dobry dojazd do magazynów zapewnia kostka brukowa. Serdecznie zapraszam na prezentacje. Wolne od zaraz.


Każdy zainteresowany zakupem nieruchomości z naszej bazy ofert ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Współpracując z największym brokerem kredytowym na rynku polskim możemy sprawdzić dla Państwa zdolność kredytową w ponad 20 bankach. O szczegóły proszę pytać agenta odpowiedzialnego za to ogłoszenie.

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

POTRZEBUJESZ PILNIE GOTÓWKI? SPIESZY SIĘ TOBIE Z SPRZEDAŻĄ MIESZKANIA? - MOŻEMY TWOJE MIESZKANIE KUPIĆ ZA GOTÓWKĘ!

4 700
Obiekty komercyjne na Wynajem
nr. oferty 259977
Cena
4 700 zł
Cena za m2
23 zł
Miejscowość
Szczecin, Dąbie
Rodzaj budynku
Inny
Stan prawny
Własność
Rok budowy
1990
Powierzchnia
200 m2
Liczba pokoi
5
Dodatkowe
Parking naziemny, Garaż, Internet
Wyświetleń
192

Chcesz otrzymywać podobne oferty?

Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail o nowych ogłoszeniach w wybranych kryteriach wyszukiwania

© 2021 Elite Nieruchomości Szczecin Prawobrzeże - Szczecin, Bukowe, Majowe, Zdroje, Dąbie, Podjuchy, Płonia, Kijewo, Kliniska Wilekie, Załom