Na sprzedaż przestronne i jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,61 m², położone na parterze zadbanego budynku po termomodernizacji.
Lokal po generalnym remoncie: wymieniono instalacje, urządzono nową kuchnię ze sprzętem AGD, łazienkę i podłogi.
Mieszkanie składa się z:
- przedpokoju
- salonu z aneksem kuchennym (okna na zachód)
- sypialni (okna na wschód)
- łazienki
Do mieszkania przynależy duża piwnica oraz wydzielony ogródek (ok. 90 m²) – część w formie własności, część dzierżawiona od miasta.
Budynek po remoncie: nowy dach, kominy, okna na klatce, drzwi wejściowe, domofon. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.
Świetna lokalizacja – w pobliżu szkoły, przedszkola, przychodnia medyczna, pływalnia i przystanki komunikacji miejskiej.
UWAGA:
Do nieruchomości przypisany jest obligatoryjny zakup prawa do korzystania z ogródka przydomowego w formie dzierżawy w cenie 25 000 zł.
Gotowe do zamieszkania i grillowania od zaraz!
Każdy zainteresowany zakupem nieruchomości z naszej bazy ofert ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Współpracując z największym brokerem kredytowym na rynku polskim możemy sprawdzić dla Państwa zdolność kredytową w ponad 20 bankach. O szczegóły proszę pytać agenta odpowiedzialnego za to ogłoszenie.
Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).
POTRZEBUJESZ PILNIE GOTÓWKI? SPIESZY SIĘ TOBIE Z SPRZEDAŻĄ MIESZKANIA? - MOŻEMY TWOJE MIESZKANIE KUPIĆ ZA GOTÓWKĘ!
Chcesz otrzymywać podobne oferty?
Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail o nowych ogłoszeniach w wybranych kryteriach wyszukiwania