Notes (0)
Obejrzyj mieszkanie nie wychodząc z domu! Zapraszamy do obejrzenia wirtualnej prezentacji!

Mieszkanie spółdzielcze własnościowe - możliwość nabycia przez obywateli spoza UE bez zezwolenia.

Do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze niskiego ocieplonego budynku z lat 90-tych.
Powierzchnia mieszkania wynosi 74m2, a w jej skład wchodzą:
• przestronny salon (ok. 22m2) z wyjściem na duży balkon od strony południowej,
• trzy pokoje/sypialnie o pow. ok. 11m2, 9m2, 8m2,
• widna, oddzielna kuchnia,
• łazienka (z oknem!)z wanną i miejscem na pralkę,
• oddzielne WC,
• duży "podwójny" przedpokój, z miejscami na stałe zabudowy.

Mieszkanie bardzo ciepłe, coroczne niemałe zwroty z tytułu rozliczenia C.O. Położenie na ostatniej kondygnacji gwarantuje większą prywatność oraz brak odgłosów z mieszkania powyżej.

Mieszkanie w podstawowym stanie technicznym, na podłogach w pokojach panele, a w pomieszczeniach użytkowych terakota. Ciepła woda i ogrzewanie z sieci miejskiej. Do mieszkania przynależy piwnica.

Bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej - pętla autobusowa w odległości 2 minut. W pobliżu również sklepy i inne punkty użyteczności publicznej.

Polecam!

Każdy zainteresowany zakupem nieruchomości z naszej bazy ofert ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Współpracując z największym brokerem kredytowym na rynku polskim możemy sprawdzić dla Państwa zdolność kredytową w ponad 20 bankach. O szczegóły proszę pytać agenta odpowiedzialnego za to ogłoszenie.

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

POTRZEBUJESZ PILNIE GOTÓWKI? SPIESZY SIĘ TOBIE Z SPRZEDAŻĄ MIESZKANIA? - MOŻEMY TWOJE MIESZKANIE KUPIĆ ZA GOTÓWKĘ!

ELITE nieruchomości

tel. 91 817 17 17

tel. 91 817 17 17

tel. 91 817 17 17

zainteresowania@elite.nieruchomosci.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
569 000 Do remontu
Mieszkania na Sprzedaż
nr. oferty 439376
Cena
569 000 zł
Cena za m2
7 689 zł
Czynsz administracyjny
1 100 zł
Miejscowość
Szczecin, os. Bukowe
Rodzaj budynku
Niski blok
Stan prawny
Spółdzielcze własnościowe prawo
Rok budowy
1991
Powierzchnia
74 m2
Standard
Do remontu
Piętro
4
Liczba pokoi
4
Ogrzewanie
CO miejskie
Ciepła woda
Wodociąg miejski
Typ kuchni
Oddzielna
Wyświetleń
22

Chcesz otrzymywać podobne oferty?

Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail o nowych ogłoszeniach w wybranych kryteriach wyszukiwania