Notes (0)

Kontakt

ul. Witkiewicza 45E, Szczecin 71-123

 Telefon:517 624 813, 500 308 978

English:  +48 517 624 813

Deutsch: +48 512 054 011

 E-mail: biuro@elite.nieruchomosci.pl

 Stronahttp://mieszkaniaprawobrzeze.pl

Godziny pracy

  Poniedziałek - Piątek: 9 - 18
Sobota: 10-14

 

Nasi agenci

 

 

Dagmara Adamiak
Justyna Mączyńska

justyna@elite.nieruchomosci.pl

505 284 034

Licencja nr 18707

Ewelina Rojkowska

ewelina@elite.nieruchomosci.pl

517 624 813

Licencja nr 24924

Natalia Rogala
Adriana Karnicka
Eliasz Goździk

eliasz@elite.nieruchomosci.pl

500 308 570

Licencja nr 14017

Piotr Byzdra
Izabela Bogacka

izabela@elite.nieruchomosci.pl

512 054 011

Licencja nr 24847

Paulina Makowska (właściciel)

paulina@elite.nieruchomosci.pl

797 550 646

Licencja nr 24608

Krzysztof Makowski (właściciel)

krzysztof@elite.nieruchomosci.pl

502 424 064

Licencja nr 9358

 

© 2019 Elite Nieruchomości Szczecin Prawobrzeże - Szczecin, Bukowe, Majowe, Zdroje, Dąbie, Podjuchy, Płonia, Kijewo, Kliniska Wilekie, Załom