Atora

Oferta nr 377956


Do wynajęcia niezależne komfortowe pomieszczenia biurowe o wysokim standardzie z własnym węzłem sanitarnym i kuchnią. Na lokal składają się 4 pomieszczenia: duży pokój z aneksem kuchennym oddzielonym przeszkloną ścianą, 2 pomieszczenia biurowe, magazynek, toaleta i łazienka z natryskiem. Kuchnia jest w pełni wyposażona (kuchenka, lodówka mikrofala). W każdym pokoju rozprowadzone zostały instalacje internetowe i telefoniczne oraz klimatyzacja. Na podłogach granit, ściany pomalowane, drzwi drewniane, okna PCV. Przed budynkiem miejsca parkingowe. Obiekt znajduje się na terenie ogrodzonym, monitorowanym. Dodatkowym atutem jest lokalizacja biurowca. Usytuowany on został blisko drogi wylotowej ze Szczecina w kierunku Stargardu Szczecińskiego czy Pyrzyc a jednocześnie jest też dobry dojazd do centrum Szczecina. Polecam !!! Podana kwota czynszu netto, dodatkowo media wg liczników, ogrzewanie w sezonie grzewczym 2,5 zł/m2, internet. Obiekt monitorowany, w nocy stróżowany.

Każdy zainteresowany zakupem nieruchomości z naszej bazy ofert ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Współpracując z największym brokerem kredytowym na rynku polskim możemy sprawdzić dla Państwa zdolność kredytową w ponad 20 bankach. O szczegóły proszę pytać agenta odpowiedzialnego za to ogłoszenie.

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

POTRZEBUJESZ PILNIE GOTÓWKI? SPIESZY SIĘ TOBIE Z SPRZEDAŻĄ MIESZKANIA? - MOŻEMY TWOJE MIESZKANIE KUPIĆ ZA GOTÓWKĘ!

Dane oferty
Cena 3 500 zł
Cena za m2 22 zł
Miejscowość Szczecin, Płonia
Rodzaj budynku Magazynowo-biurowy
Stan prawny Własność
Rok budowy 2007
Powierzchnia 159 m2
Piętro 1
Liczba pokoi 4
Dodatkowe Parking naziemny
Wyświetleń 292
Dane Agenta
ELITE nieruchomości
kom.: 91 817 17 17
e-mail: zainteresowania@elite.nieruchomosci.pl