Atora

Oferta nr 424111


Zapraszamy Państwa - wyłącznie u nas! Super oferta. Dom ekonomiczny i ekologiczny. Miejsce wyjątkowe i niepowtarzalne. Przedstawiamy dom wolnostojący z garażem w bryle położony w Kliniskach Wielkich w bocznej cichej uliczce. Dom wybudowany i wykończony bardzo dobrymi materiałami. Zamontowana fotowoltaika w 02 2023 roku- opłata za prąd 50zł miesięcznie. Ogrzewanie z pieca gazowego Brotje z zasobnikiem na 200litrow.Ogrzewanie podłogowe podłogowe na całym parterze i piętrze w łazience. Dodatkowym źródłem ciepła jest kominek z płaszczem wodnym który również ogrzewa ciepłą wodę użytkową .Dom wyposażony jest w czujniki dymu i gazu. Zamontowane są 3 klimatyzatory jeden w salonie i po jednym na lewą i prawą stronę domu. Własne ujęcie wody ze studni głębinowej.Brama wjazdowa i garażowa otwierane elektrycznie i wyposażone w akumulator podtrzymujący napięcie. Metraż użytkowy 216 m2 . Parter - duży i przestronny salon - otwarta kuchnia - łazienką z prysznicem - kotłownia z pralnią - garaż Piętro - 4 sypialnie - łazienka z wc - korytarz Przepięknie i nowocześnie zagospodarowany ogród z murowaną altanką, grillem i wędzarnią .W altance jest letnia kuchnia z podłączeniem wody, prądu, kuchenki gazowej i grilla. W ogrodzie zamontowane jest automatyczne podlewanie renomowanej firmy Gardena a pod trawnikiem jest położona siatka przeciw kretom.Taras z widokiem na piękny ogród. Doskonały dojazd do Szczecina. Polecamy i zapraszamy na prezentację.

Każdy zainteresowany zakupem nieruchomości z naszej bazy ofert ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Współpracując z największym brokerem kredytowym na rynku polskim możemy sprawdzić dla Państwa zdolność kredytową w ponad 20 bankach. O szczegóły proszę pytać agenta odpowiedzialnego za to ogłoszenie.

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

POTRZEBUJESZ PILNIE GOTÓWKI? SPIESZY SIĘ TOBIE Z SPRZEDAŻĄ MIESZKANIA? - MOŻEMY TWOJE MIESZKANIE KUPIĆ ZA GOTÓWKĘ!

Dane oferty
Cena 1 590 000 zł
Cena za m2 7 357 zł
Miejscowość Goleniów, Kliniska Wielkie
Stan prawny Własność
Rok budowy 2008
Powierzchnia 216 m2
Powierzchnia działki 800 m2
Standard Bardzo dobry
Liczba pokoi 5
Dodatkowe Garaż, Klimatyzacja, Ogród
Wyświetleń 128
Dane Agenta
ELITE nieruchomości
kom.: 91 817 17 17
e-mail: zainteresowania@elite.nieruchomosci.pl